nedeľa 7. septembra 2008

Manželstvo ako zväzok muža a ženy

Počas kongresu Rodina a médiá viackrát zaznela výzva chrániť manželstvo ako zväzok muža a ženy. Podobnú výzvu predložili v piatok 5.9.2008 katolícki biskupi a židovskí rabíni v New Yorku, informuje agentúra Zenit. Podpísali spoločné vyhlásenie "Stvorení na Boží obraz" (Created in the Divine Image.) 

Vo vyhlásení sa píše, že predstavitelia katolíkov a Židov uznávajú "pravidlo Boha, Jediného Najvyššieho, ktorý stvoril muža a ženu na svoj obraz, aby tak mohli ako muž a žena, ako pomocníci a rovní, zdieľať plodenie detí a budovanie spoločnosti."

1 komentár:

lilian nikky povedal(a)...

Moje meno je Lilian N.Je to veľmi radostný deň môjho života, pretože mi pomohla Dr.saguru tým, že mi pomohla získať späť môjho bývalého manžela pomocou kúzla a mágie. Bol som ženatý 6 rokov a bolo to také hrozné, pretože môj manžel ma naozaj podvádzal a hľadal rozvod, ale keď som na internete narazil na e-mailovú adresu Dr.saguru na internete, ako pomohol toľkým ľuďom získať ich späť späť a pomôcť opraviť vzťah. a prinútiť ľudí, aby boli šťastní vo svojom vzťahu. Vysvetlil som mu svoju situáciu a potom som hľadal jeho pomoc, ale k môjmu najväčšiemu prekvapeniu mi povedal, že mi pomôže s mojím prípadom a teraz oslavujem, pretože môj manžel sa zmenil úplne navždy. Vždy chce byť pri mne a bez môjho prítomnosti nemôže robiť nič iné. Naozaj si užívam svoje manželstvo, aká veľká oslava. Budem naďalej svedčiť na internete, pretože Dr.saguru je naozajstný kúzelník. POTREBUJETE POTREBOVAŤ POTREBOVAŤ KONTAKTOVÝ LEKÁR SAGURU VIA EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com alebo WhatsApp +2349037545183 Je to jediná odpoveď na váš problém a spôsobí, že sa budete cítiť šťastní vo svojom vzťahu.
1 LOVE SPELL
2 VYHRAŤ SPÄŤ
3 OVOCIE ŽENY
4 PROPAGÁCIA SPELL
5 OCHRANA KARIÉRY
6 OBCHODNÉ OBCHODOVANIE
7 KRAJINA DOBRÉHO PRÁCE
8 Kúzla LOTÉRIE a KURTOVÝCH PRÍPADOV.