nedeľa 7. septembra 2008

Záver kongresu Rodina a médiá

Medzinárodný kongres Rodina a médiá zavŕšili svedectvá mladých, svätá omša a benefičný koncert Richarda Čanakyho a Márie Podhradskej. Kongres sa pokúšal nájsť odpoveď na otázku, či sú médiá pre rodinu ohrozením alebo prínosom a či je možné vzťah týchto dvoch spoločenských inštitúcií nastaviť tak, aby smeroval k celospoločensky želateľnému prospechu.

Organizáciou XXIII. Medzinárodného kongresu rodiny na Slovensku v roku 2008 bola World Organisation for the Family (Washington, DC) a nadáciou Famille de Demain požiadaná akademická pôda – Filozofická fakulta Katolíckej univerzity v Ružomberku a jej Katedra žurnalistiky, preto prebiehal formou svetovej vedeckej konferencie.

1 komentár:

lilian nikky povedal(a)...

Moje meno je Lilian N.Je to veľmi radostný deň môjho života, pretože mi pomohla Dr.saguru tým, že mi pomohla získať späť môjho bývalého manžela pomocou kúzla a mágie. Bol som ženatý 6 rokov a bolo to také hrozné, pretože môj manžel ma naozaj podvádzal a hľadal rozvod, ale keď som na internete narazil na e-mailovú adresu Dr.saguru na internete, ako pomohol toľkým ľuďom získať ich späť späť a pomôcť opraviť vzťah. a prinútiť ľudí, aby boli šťastní vo svojom vzťahu. Vysvetlil som mu svoju situáciu a potom som hľadal jeho pomoc, ale k môjmu najväčšiemu prekvapeniu mi povedal, že mi pomôže s mojím prípadom a teraz oslavujem, pretože môj manžel sa zmenil úplne navždy. Vždy chce byť pri mne a bez môjho prítomnosti nemôže robiť nič iné. Naozaj si užívam svoje manželstvo, aká veľká oslava. Budem naďalej svedčiť na internete, pretože Dr.saguru je naozajstný kúzelník. POTREBUJETE POTREBOVAŤ POTREBOVAŤ KONTAKTOVÝ LEKÁR SAGURU VIA EMAIL: drsagurusolutions@gmail.com alebo WhatsApp +2349037545183 Je to jediná odpoveď na váš problém a spôsobí, že sa budete cítiť šťastní vo svojom vzťahu.
1 LOVE SPELL
2 VYHRAŤ SPÄŤ
3 OVOCIE ŽENY
4 PROPAGÁCIA SPELL
5 OCHRANA KARIÉRY
6 OBCHODNÉ OBCHODOVANIE
7 KRAJINA DOBRÉHO PRÁCE
8 Kúzla LOTÉRIE a KURTOVÝCH PRÍPADOV.